Nazlıcan Düşgün

 
Şehir Ankara
Ana Dili Türkçe
Doğum Tarihi 1994
Cinsiyet Kadın
Oylama

Kısa Açıklama

Kısa açıklama bilgisi yok.

Hakkımda

Orta Doğu Teknik Üniversitesi sosyoloji bölümünde 3 yıl okuduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim bölümüne geçtim. 3 yılı aşkın süredir aktif olarak çeviri yapıyorum.


mail adresim: nazlidusgun@gmail.com

TOEFL: 103
Türkçe İngilizce 10,00 - TL
İngilizce Türkçe 8,00 - TL
Örnek çeviri bulunamadı.
 
Türkçe İngilizce; Akademik Çeviriler, Askeri / Savunma Çevirileri, Belge Çevirileri, Bilgisayar Teknolojileri Çevirileri, Doğal Bilimler Çevirileri, Dijital Film, CD, DVD Çevirileri, Enerji ve Tabi Kaynaklar Çevirileri, Fen Bilimleri Çevirileri, Finansal Çeviriler, Görsel Sanatlar Çevirisi, Hukuk Çevirileri, IT Çevirileri, İşitsel Sanatlar Çevirisi, Jeofizik / Harita Çevirileri, Kalite Güvence Çevirileri, Kanun / Yönetmelik Çevirileri, Kimya Sanayi Çevirileri, Mühendislik Çevirileri, Nakliye / Taşımacılık Çevirileri, Onaylı Çeviriler, Otelcilik Seyahat Turizm Çevirileri, Otomotiv Çevirileri, Patent Çevirileri, Sanatsal Edebi Çeviri, Sigorta Belge Çevirileri, Siyasal Çeviriler, Sosyal Bilimler Çevirileri, Tarım / Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Çevirileri, Teknik Çeviri, Telekomünikasyon Çevirisi, Tıbbi / Medikal Çeviriler, Ticari Çeviriler, Web Metinleri, Yerelleştirme (Lokalizasyon) Çevirileri,

Çevirmen Hakkında Yorumlar

Murat S

07.Haz.2017 - Çarşamba

Kendisi ile daha önce de çalışmıştık. Çok başarılı. Moda alanında çok fazla terminoloji içeren zor bir web sayfasını başarıyla çevirdi. Teşekkür ederim.


Murat S

29.Mar.2017 - Çarşamba

İngilizce diline hakimiyeti ile mükemmel bir makale çevirisi yaptığı için çok teşekkür ediyorum.


Murat S

21.Oca.2016 - Perşembe

Nazlıcan hanım söz verdiği gibi çeviriyi zamanında teslim etti. Medikal bir çeviri işiydi ve kendisi mükemmel şekilde çevirisini yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim.


daghan celik

05.Tem.2015 - Pazar

Hizli Iletisim, basarili ceviri. Tavsiye ederim.


Mustafa Mert Yüksel

18.Mar.2015 - Çarşamba

Hızlı ve başarılı. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir daha çevirme işim olursa kendisiyle çalışacağım


atasayekici

09.Mar.2015 - Pazartesi

hızlı ve başarılı çeviri tavsiye ederim.