Volkan Musaoğlu

 
Şehir İzmir
Ana Dili Türkçe
Doğum Tarihi 1986
Cinsiyet Erkek
Oylama

Kısa Açıklama

Kısa açıklama bilgisi yok.

Hakkımda

Bu e-posta adresinden bana ulaşabilirsiniz : v.musaoglu@gmail.com

İstediğiniz çeviri hakkında detaylı bir mesaj gönderirseniz çok daha hızlı bir şekilde sonuca gidebiliriz. (Çeviri hedef dili, çeviri metni içeriği, metin sayfa sayısı ve istenen teslim tarihi vb.)

Çeviri tamamlandığında size kısa bir örneğini gönderiyorum ve beğendiğiniz takdirde ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz ardından size tüm çeviri metnini gönderiyorum. Çeviri sürecinden sonra teslim edilen her bir çeviride istenen düzeltme vs tarafımdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Banka hesap bilgilerim için özel mesaj ya da e-posta adresimden kısmından bana ulaşabilirsiniz.

Eğitim ve Sertifikaları hakkında bilgi yok.
Türkçe İngilizce 30,00 - TL
İngilizce Türkçe 30,00 - TL
Türkçe
KURUMSAL PİRTAŞ MERMER; 5.000m2 alan üzerinde 3.500 m2 kapalı, 1,500 m2 açık alan olmak üzere kurulu, modern makinalarla donatılmış fabrikası ile İzmir'de mermer ve doğal taş sektörünün lider fabrikası arasındadır. Alanında uzman personelleriyle projelerinize ve yaşam alanlarınızın görünümüne yakışır işçilikler sunan Pirtaş Mermer; Müşteri memnuniyeti ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak, Mutfak, Banyo, İç Cephe Kaplama, Dış Cephe Kaplama, Havuz, Merdiven ve Zemin Kaplama vb. projelendirmeli işler yapmaktadır.
İngilizce
CORPORATE PİRTAŞ MERMER is one of the leading corporations on marble and natural stone industry by its modern equipped facility which has 3500m2 closed and 1500m2 open field, in total 500m2 production field. Pirtaş Mermer’s personal who has mastered on their fields present best suitable products for your life zone for the purpose of keeping customer satisfied and doing a job with high quality. Establishing the projects of Kitchen, Bathroom, Interior Wall Cladding, Siding, Pool, Stairs and Flooring etc jobs are done with care.
 
Çevirmen Hakkında Yorumlar

Ruçhan Yöney

06.Eki.2016 - Perşembe

Metnim konuştuğumuz tarihten önce başarılı bir şekilde tamamlandı. Teşekkürler...


Samed SARIALP

01.Mayıs.2016 - Pazar

hızlı ve çok başarılı. başka adres aramayın. 1 yıldır Volkan beyin tercümanlığı sayesinde bir çok raporumu hallettim.


Elif ACUNER

26.Haz.2015 - Cuma

Acil olan çevirimi kısa sürede tamamladı. Teşekkürler..


Elif ACUNER

03.Şub.2014 - Pazartesi

Çeviriyi hızlı bir şekilde tamamladı. Bazı kelimelerde yanlışlık tespit ettim. Kendisine bildirdiğimde kısa sürede düzeltmeleri yaptı ve gönderdi. Hızla beraber metnin kontrolünün de önemli olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler