Gizlilik Politikası

Kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamak amacıyla aşağıdaki gizlilik haklarını oluşturduk:
Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
CevirmenAriyorum.com’a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, CevirmenAriyorum.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, CevirmenAriyorum.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka kullanıcının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde CevirmenAriyorum.com’a bildirebilirsiniz. CevirmenAriyorum.com'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
Bu ilkeler ile kişisel haklarınız CevirmenAriyorum.com tarafından teminat altına alınmıştır.